החברה

Meddea Holdings Inc הינה חברת בוטיק בתחום יזמות והשקעות נדל"ן, של ענת כהן שפכט.

מאז אמצע שנות התשעים מילאה כהן שפכט תפקידי ניהול בכירים בשוק הסלולר והסחר:

ב-1995 היא החלה לעבוד ב"יורוקום תקשורת סלולרית" שהיתה אמונה אז על הבאת "Nokia" לישראל, והיתה שותפה לתחילת המהפיכה הסלולרית. ב-10 שנותיה ביורוקום התקדמה כהן שפכט עד לתפקיד מנהלת הסחר, וניהלה את הקשר המסחרי עם חברת נוקיה, אשר 80% מנתח השוק בארץ היו אז ברשותה.

במהלך עבודתה בקבוצת יורוקום סיימה את לימודיה האקדמים לתואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א (Executive MBA).

מיורוקום המשיכה כהן שפכט לניהול חברת "בגיר": תחת ניהולה שונתה האסטרטגיה של בגיר בשוק המקומי, וכללה מלבד מכירות למגזר החרדי, גם חדירה למגזר המוסדי, ולמגזר העסקי, וכללה הקמת רשת חנויות מצליחה.

בהמשך שבה כהן שפכט לשוק הסלולר, הפעם כמנכ"ל "דינמיקה סלולר",  שם נזקפה לזכותה הגדלה דרמטית של מחזורי המכירות, באמצעות מהלכי שיווק אגרסיביים ושינוי תמהיל המכירות ברשת.

בשנת 2012 מונתה כהן שפכט למנכ"ל "רמפל שיווק ותקשורת". תוך 4 חודשים תחת ניהולה, הכפילה החברה את מחזור המכירות שלה פי חמישה והפכה באותם ימים לאחד השחקנים הבולטים בתחום היבוא המקביל של טלפונים סלולרים לישראל. 

המשימה הבאה שעמדה בפניה בתחילת שנת 2015, היתה שיקום החברה הציבורית "סקיילקס", יבואנית הטלפונים הסלולרים של Samsung, עם תום עידן אילן בן-דב בחברה, ולאחר הסדר חוב. עם מנויה לתפקיד המנכ"ל החלה כהן שפכט בביצוע Turnover  בחברה שלימים הפכה שמה ל"סאני תקשורת", והביאה להכנסות של קרוב למיליארד שקל, ובנוסף גידול של פי עשר ברווח התפעולי וזינוק של למעלה מ 200% במחיר המניה.

בתחילת 2017 החליטה לעזוב את סאני תקשורת, בין היתר כדי להתמקד בפרויקט המסעיר הבא שלה: יזמות והשקעות נדל"ן בארה"ב. זוהי Meddea Holdings Inc. כיום יוזמת ענת כהן שפכט את פרויקטי הנדל"ן הייחודים של החברה בקולומבוס, אוהיו, כשהיא אחראית ומפקחת מקרוב על כל שלבי התהליך, הצוות המבצע וניהול אסטרטגיית המכירות.